NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
GABUILNO0

Registrace: 28.05.2015

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1KREATIVNÍ KRABIČKA ANI-MUK


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Pro Ani-muk jsem se nadchla už když jsem se dozvěděla, že existuje. Šance otestovat si jednu krabičku mne přesvědčila, že bych rozhodně nebyla zklamaná objednávkou. Takováto hračka pro děti skýtá nádherný moment těšení, překvapení a smysluplné hry, který se navíc může opakovat každý týden.

věk dítěte:
Amálka - 2, Jáchym a Matylda 1,5

holka/kluk:
dvě holky a jeden kluk

téma krabičky:
Superhrdina

Pracovalo dítě s Ani-Mukem samo, nebo jste vyráběli dohromady?
Protože jsou děti ještě malé, pomáhali jim maminky. Ovšem bylo pro mne překvapením, že i takhle malé děti se daly do hry velice dobře zapojit. Za sebe jen doufám, že tvůrčí tým Ani-muk vydrží ještě několik let než moje dítě doroste do věku, kdy si s touto krabičkou vyhraje samo. Pak ji rozhodně musíme mít doma. A pravidelně!

Bavily dítě všechny sady? Která bavila nejvíce?
Největší úspěch měla u dětí panenka, kterou si mohly dotvořit podle vlastních představ v opravdového superhrdinu. Naše malé děti se ovšem vydováděli u všech úkolů. Z mého pohledu velice hravé matky myslím, že ze tří úkolů skýtala pro mne nejpodnětnější hru právě také panenka superhrdiny. Nebyla tak abstraktní jako superhrdinův stroj (přeci jen jsme panenku už připravenou dostali do ruky) a zároveň se mohla stát kýmkoli. Kino a hra vyrob si vlastní film mne nadchli jednoduchostí principu a přitom dokonalostí iluze. V okamžiku výroby filmu jsem se opravdu cítila jako tvůrce.

Kolik času dítě nad tvořením strávilo? Dokončilo všechny sady?
Hráli jsme si asi 3 hodiny, superhrdinův stroj jsme ovšem dokončit nestihli.

Vědělo si dítě s postupem rady, byly návody srozumitelné?
Postup by byl jistě srozumitelný pro dítě, které už čte. Naše děti se nechali vést. Z mého pohledu byli návody jasné a navíc bych ocenila snahu všechny tři úkoly společně lehce propojit. Vytvořilo mi to dojem příběhu, a to se cení.

Jak hodnotíte z pohledu maminky téma krabičky? Naučilo se, dozvědělo se Vaše dítě něco nového?
Moje dítě je ještě malé aby mohlo plně ocenit herní možnosti Ani-muk, ale i tak se vydovádělo s fixami a lepícími kamínky. Téma mne bavilo, jednotlivé úkoly spolu i dohromady tvořili povedený koncept superzážitků. Sama za sebe jsem se dozvěděla o principu, jak zcela jednoduše promítnout film.

Koupila byste Ani-Muk pro své dítě, event. někomu jako dárek? Proč ano, proč ne?
Rozhodně ano. Nevím o lepší hračce, která by moje děti formou hry učila rozvíjet svou fantazii tematickým způsobem. Samozřejmě bych pro ně mohla podobné aktivity vymýšlet sama, ale Ani-muk je tak chytře vymyšlené a propracované, že raději čas na přípravu domácích her věnuji hraní si s dětmi a krabičkou Ani-muk.

Máte nějakou připomínku, návrh k testované krabičce?
Jediná připomínka, která vytanula během hraní, by snad byla ohledně barevné škály, kterou nabízela krabička. Například při tvorbě superhrdiny byly mírně limitující pouze tři barvy barevných filců, stejně jako barvy fixů měli omezené možnosti. Je mi jasné, že kvůli nákladům na krabičku nejde poslat všechno ve všech barvách, které by se náhodou mohly hodit, ale například u těch filců by se klidně dala zmenšit velikost jednotlivých ústřižků na půlku a místo druhé půlky přiložit jinou barvu.

24.06.2015 22:43
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion