NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
DasaJel0

Registrace: 24.11.2016

Bydliště: Trutnov

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1KNIHY O LÉTÁNÍ A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍCH


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Testovali jsem druhý díl příběhu o Nelince a jejích dobrodružstvích. Kniha se dcerkám moc líbila, je doplněna krásnými ilustracemi a i když se jedná o druhý díl, do děje se dostanete snadno i bez znalosti toho prvního. Kniha dcerky zaujala, takže budeme uvažovat i o koupi dalších dílů příběhu. CD krásně doplní čtení, můžete používat například v autě. Kniha krásně rozvíjí fantazii a vypráví o kouzelném světě, který touží navštívit asi každé dítě a děti si navíc odnesou i poučení z příběhu do života. Děkujeme za krásnou knihu a za možnost ji otestovat.

Název testované knihy / CD:
Nelinka a jezero nádherných ploutví

Věk vašeho dítěte / dětí:
4 a 7

Jak vaše dítě reagovalo na knihu?
Když kniha dorazila, měly dcerky obrovskou radost a moc se těšily až ji začneme číst. Hned si prohlížely obrázky a studovaly mapu Kouzelnálie.

Jaké postavy a pasáže se vašim dětem líbily nejvíce?
Nelinka a Zajda a setkání s jezerními vílami - starší dcerka, postavy všechny, pasáž ta, kdy byly v jezeře - mladší dcerka

Kde vám byla kniha / CD společníkem? Kde a kdy jste četli, poslouchali?
Knihu jsme četly před spaním v rámci našeho uspávacího rituálu, CD poslouchaly během dne, dcerky přitom například kreslily inspirovány tím co slyší v pohádce. V budoucnu určitě využijeme CD i v autě.

Jak hodnotíte vzhled a ilustrace knihy? Jak jste spokojeni s kvalitou provedení knihy?
Knížka i obrázky se moc líbily. Kvalita provedení knihy velmi dobrá.

Jak hodnotíte literární styl a příběh knihy?
Příběh byl moc hezký, jenom mi v knize (měli jsme k testování druhý díl) chyběl základní úvod o Kouzelnálii, který je třeba na začátku CD. Mě osobně se líbilo poselství o tom, že se v životě kolikrát zbytečně bojíme toho, co neznáme a přitom se vlastně vůbec není čeho bát - příběh se sumci - všichni obyvatelé jezera se jich bojí, protože o nich vlastně nic neví.

Jak hodnotíte CD, zpracování a mluvené slovo?
CD se moc hezky poslouchá, navíc je v něm úvod o Kouzelnálii, který mi v knize trochu chyběl. Mě a starší dcerce tedy úplně nesedly písničky, které CD doplňují, ale mladší dcerce se moc líbily.

Jak hodnotíte poměr kvalita/cena knížek? Je cena přiměřená? Nelinka a strom zázraků stojí 299 Kč včetně pexesa, Nelinka a jezero stojí 259 Kč a obě CD 190 Kč.
Kniha je doplněna krásnými ilustracemi, je vytištěna na kvalitním papíře, ale vzhledem k tomu, že se jedná o soubor knih, kterých bude nakonec celkem 5, jestli jsem to správně pochopila, tak bych cenu asi o něco snížila, případně uvažovala o tom, dát slevu na nákup více dílů najednou. Cena za CD mi přijde OK.

Uvažujete o dalším nákupu knih o létání pro své děti? Ocenili byste další navazující příběhy knih?
Knížka se dcerkám líbila a rády by si poslechly i další díly, protože jeden úkol v ději byl splněn, ale není jasné, jestli a jak se podaří Kouzelnálii nakonec od Trhlounů zachránit nebo ne.

Doporučila byste knihy přátelům?
Určitě ano, možná ale spíše pro holčičky, nevím, jestli by příběh zaujal i chlapce.

11.06.2017 08:30
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion