NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
BlogZrzky0

Registrace: 10.06.2015

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1ORIGINAL SPROUT


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Americká kosmetika Original Sprout na mě udělala obrovský dojem. Líbí se mi praktické velké balení, které podle mě vydrží celé rodině jeden rok. Největší přínos vidím v rozčesávači, který denně zkoušela dcera s neustále zacuchanými vlásky, ale zkoušela jsem i já, protože mám dlouhé kudrnaté vlasy, které se mi po mytí těžko rozčesávají. Jde poznat, že to s přípravkem šlo o poznání lépe, díky jemné krémovité konzistenci. Cena výrobků je poměrně vysoká, ale vzhledem k tomu, že flakónky nějakou dobu vydrží, to je slušný poměr cena/výkon. Navíc za přírodní šetrnou kosmetiku jsem ochotná tuto cenu zaplatit.

Věk vašeho dítěte / vašich dětí? Které výrobky testujete?
Mám tři děti. Se všemi třemi jsme společně testovali kosmetické přípravky Original Sprout. Klára má 6 let, Jakub 4 roky a Matěj 1 rok. Klárka nejvíc otestovala rozčesávač Miracle Detangler, všichni tři pak vyzkoušeli šampon a mycí emulzi Hair & Body Babywash a krém na celé tělo Scrumptious Baby Cream. No a všechno jsem si vyzkoušela také na sobě :)

Aplikace a následná péče se Vám zdá jednoduchá nebo moc zdlouhavá?
Samotná aplikace je stejně jednoduchá a bezproblémová jako u jiných kosmetických výrobků. Mycí emulze je trošku hutnější než jsem zvyklá, krém je naopak velmi lehce roztíratelný. U rozčesávače jsme museli trochu vychytat sílu a rozptyl trysky, nakonec mi přišlo nejlepší stříknout přípravek do dlaně a vmasírovat do dceřiných zacuchaných konečků.

Který z výrobků se Vám nejvíce v domácí rutině osvědčil jako pomocník?
Nejvíc nadšená jsem z rozčesávače. Dcera má hodně jemné a vlnité vlásky, navíc se ráda valí po zemi. Je proto potřeba pořádně rozčesávat, aby vzadu nebyly vlásky jako ptačí hnízdo. Používali jsme každý den po celou dobu testování a tento produkt vidím jako nejvíc užitečný.

Jsou vlasy po užívání výrobku znatelně lesklejší, jemnější, méně se cuchají? Je následná úprava vlasů jednodušší?
Po použití šamponu jsou vlasy velice jemné a nevtíravě voňavé. Úprava vlasů s rozčesávačem je o poznání jednodušší než s výrobky, co jsem používala dřív (mám zkušenost se značkou z kadeřnického salónu, i s běžnými značkami z drogérií). Oproti jiným přípravkům to totiž není jen "vodička", ale spíš lehká krémovitá emulze, která zacuchané vlasy hned uvolní.

V porovnání s jinou kosmetikou, jak dlouho Vám vydržel jeden produkt?
Balení jsou překvapivě veliká, za což jsem ráda, používáme asi 14 dnů, mám pocit, že nám vydrží snad rok :) Rozčesávače stačí stříknout jednou, mycí emulze stačí taky málo.

Jak na Vás působí, že kosmetika není BIO, ale Vegan, a je to čistá kosmetika bez zbytečných chemických složek?
Vyhledávám čistou kosmetiku bez všech blbostí a chemií kolem. Nálepka Bio a Vegan pro mě zas tak důležité nejsou, spíš oceňuju čistotu a jemnost složení a maximální množství přírodních složek.

Voní Vám tato kosmetika?
Vůně bylo to první, co jsem zkusila. Nějak tak si vždycky otestuju, jestli je kosmetika opravdu tak čistá, jak o sobě hlásá. A tady byla radost veliká. Vůně je opravdu jemná, řekla bych nevinně nevýrazná. Což mě těší. Děti asi vždycky ocení, když něco voní po ovoci nebo bonbónech, já naopak. Z vůně/nevůně jsem nadšená, zbytečně nedráždí, miminko stále voní miminkem. Všechny výrobky voní podobně.

Kosmetika je vhodná i pro miminka. Přišlo Vám složení v pořádku i pro citlivou miminkovskou pokožku?
Mám roční dítě, které krom zbytku seborey na hlavě netrpí žádnými kožními problémy. Ale tuto kosmetiku bych si pro miminko asi nyní zvolila. Jednak kvůli složení a jednak kvůli nedráždivé a nevýrazné vůni. Mimochodem šampon nám postupně pomáhá i na poslední zbytky seborey ve vláskách syna. A ještě mě napadá jedna věc, na šamponu a mycí emulzi se mi líbí, že nejsou nijak moc pěnivé. Pění, ale jen trochu.

Je pro Vás důležité, že je kosmetika z bylinek? Vidíte v tom pozitiva nebo negativa?
Doma používáme už z 90% jen přírodní kosmetiku, mám své osvědčené značky pro sebe a tato značka se mi osvědčila u dětí. Síla bylin a rostlin je známá věc, když mohou byliny nahradit umělé složky, je to jen dobře.


29.11.2019 23:17
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion