NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Basina0

Registrace: 17.11.2015

Bydliště: Praha 4

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1MATĚJOVA AKROBACIE


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Takhle knížka rozhodně není pro unavené rodiče! Pokud chcete podle ní cvičit, je třeba nabrat síly, udělat si čas, prostor (děti kvůli cvikům dokonce uklízí) a u nás i pravidla. Všechny naše děti totiž chtějí cvičit najednou a všechno, což zvlášť u pyramid zatím nelze skloubit dohromady. Tak moc se jim to líbí. Myslím, že ideální by bylo cvičení venku, na trávě, v parku, v době cvičení nám ale počasí nepřálo, a tak jsme testovali jen doma. Moc se těším, až se nám podaří udělat závěrečnou sestavu, za dobu testování jsme to ale nezvládli, je na to potřeba víc času. Knížku doporučuji, líbí se mi spojení hry, cvičení a vzájemného projení s dětmi. ... A upozorňuji, že pro děti jsou tyle cviky vysoce návykové....

Narazili jste na cviky, které vám nešly, nebo jste se báli je zkoušet?
Všechny cviky jsme zatím nestihli. Třebas trojpalandu jsme ale nezkoušeli cíleně, naše děti jsou podobné váhově a přišlo nám to na ně moc.

Byly pro vás cviky dostatečně a srozumitelně popsány? Pokud ne, uveďte, prosím, které.
Cviky jsou pro nás popsány moc krásně. Opravdu oceňuji například krásně vysvětlený popis, jak dítě chytit za ruku tak, abychom mu nevytáhli zápěstí.

Jaký cvik nebo hra se vašim dětem líbily nejvíce?
Obecně jsou nejoblíbenější cviky, kde děti po nás děti "lezou" - tedy palanda, lezení na strom (to mají moc rády), pyramida poníků, rozhledna, anebo kde si je nadhazujeme, otáčíme, houpeme (hasičův relax a létající stroj) ..

Je cena knihy 329 Kč v obchodech (v internetových obchodech kolem 249 Kč) přiměřená?
Cena mi vlastně asi přijde přiměřená, je v ní spousta práce, budeme se k ní vracet, navíc zpracování je krásné! Takovou knížku je radost mít v domácí knihovně.

Zajímala by vás podobná knížka s Matějem o józe?
Máme doma knihu Lali cvičí jogu a ta se neujala tolik jako Matějova akrobacie. Myslím, že u nás by se další kniha o joze neujala.

Jaké pohybové aktivity mají vaše děti nejraději?
Mně přijde, že naše děti mají rády všechno, co je s pohybem spojené. Od lezení po stromech a výškách, přes běh, šplhání po prolézačkách, jízdu na koloběžkách, řádění ve vodě a plavání a v zimě taky bobování, bruslení, lyže a běžky. Nově je začíná bavit společný pohyb s kamarády, hra na babu, škatulata, skákání panáka, cukr káva limonáda ...

Upřednostňujte cvičení doma podle knížek a videa nebo vedené lekce s jinými dětmi? Uveďte důvod proč
Osobně mám ráda vedené lekce, a to hlavně pro možnost dotázat se na detaily cviků, úchopu. Ze sokola vím, jak je důležité se nespokojit třebas s držením za ruce, ale držet děti za zápěstí. A to jsou pro mne cenné informace. Na druhou stranu někdy dorazit do kurzu je docela složité, a tak ocením i knížku.

Slyšeli jste nebo máte zkušenost s jógou s dětmi?
Máme zkušenost s Lali cvičí jogu. Knížka baví spíš naší holčičku.

Jak jste spokojeni s kvalitou provedení knihy?
Kniha je krásná! Asi není nic, co bych jí vytkla. Líbí se mi velikost, papír, obrázky, popisky, zkrátka všechno.

Ocenili byste kartičky s jednotlivými cviky?
Přemýšlím nad tím. Knížka funguje moc pěkně. Děti si nalistují to, co se jim líbí a pak nám řeknou: a teď uděláme tohle. Naše děti zatím nečtou a název pro ně není důležitý. Důležitý je obrázek. Cviky se dají rychle zapamatovat, takže za nás kartičky nutné nejsou.

28.04.2016 23:21
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion