NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Akimaa0

Registrace: 03.12.2017

Bydliště: Kostice

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1INSTANTNÍ PATCHWORK


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Rozhodně výrobek doporučuji všem, kdo si chtějí techniku vyzkoušet a zároveň doma nemají vše důležité a nechce se jim vše shánět. Tady to máte opravdu instantní :).

Patchwork – Máte rádi patchwork? Znali jste tuto techniku už předtím? Byla i tato technika důvodem, proč jste si nakonec šití chtěli vyzkoušet nebo byla spíš ze začátku překážkou, protože nejste fanoušci patchworku?
Patchwork obdivuji, ale není to styl, který bych chtěla mít doma.

E-shop – Jaký byl Váš dojem z první návštěvy e-shopu? Zdál se Vám přehledný? Orientovali jste se snadno? Co by podle Vás mohlo být jinak? Je popis produktu srozumitelný? Bylo Vám jasné, co bude sada obsahovat?
Eshop je moc fajn, orientace bez problémů.

Nabídka e-shopu – Líbily se Vám vzory na polštářích? Je to tak, že jste nevěděli, který si dříve vybrat nebo jste marně hledali ten pravý vzor pro Vás? Jaké jiné vzory by se Vám v nabídce líbily.
Sekce romantická je to pravé pro mne :).

Dodání sady – V jakém stavu Vám sada byla doručena? Zdá se Vám balení v bublinkové obálce dostatečné?
Vše v pořádku.

Sada – Splnil obsah sady Vaše očekávání? Jak se Vám krabička líbí? Oceňujete, že pokud byste sadu někomu dali jako dárek, máte ho rovnou už i zabalený?
Hezké balení, jako dárek ideální. Děti moc bavilo rozbalovat jednotlivé kousky a seznamovat se s nimi.

Návod na šití – Příběh. Přečetli jste si, jak to celé začalo? Zaujalo Vás to? Je dobře, že tam příběh je nebo se Vám to zdá zbytečné?
Nečetla jsem.

Návod na šití – Je to Váš první návod na šití nebo už máte zkušenost s jinými návody na šití? Byl Vám postup jasný? Jste rádi, že je tam obrázek i text? Pomohlo Vám to lépe pochopit proces šití? Zvládli jste nakonec podle návodu polštářek ušít? Jsou v náv
Pravidelně siji podle nějakých návodů, tento je dobře zpracovaný, obrázky potřebuji vždy, takže jsem za ne ráda. Ještě nemám usito.

Závěrečné prošití polštářku – Závěrečné prošití polštářku je ryze estetická věc, nic nezmění na funkčnosti. Prošili jste dle návodu nebo už jste bod 10 úplně vynechali?

Instantní KPZ – šitíčko - Máte doma základní šicí potřeby nebo jste rádi, že je šitíčko součástí sady a nemusíte už nic kupovat? Je obsah šitíčka podle Vás dostatečný? Mohlo by být něčeho víc? Nebo je v ní něco úplně zbytečně?
Pro ty, kdo budou síť poprvé se jistě hodí, možná by to mohlo být na výběr, ale dětem se krabička moc líbila.

Proces šití – Šili jste ručně nebo máte doma šicí stroj? Jak jste si užili samotné šití? Bylo to Vaše poprvé nebo šijete běžně? Chytlo Vás to a budete šít i nadále, nebo jste si to vyzkoušeli a máte pocit, že to není pro Vás?
Na šití se chystám,na stroji. Malování děti bavilo, větší plochu však moc nezvládly zaplnit ani ti starší. Dala jsem jim nějaké tipy a dále nechala volnou ruku.

Využití polštářku – Jste rádi, že máte vlastnoručně ušitý polštářek? Necháte si ho nebo ho raději někomu věnujete?
Bude sloužit v naší školce těm, kteří si zrovna zapomenou.

Cena – Jak jste se dívali na cenu poprvé v e-shopu a jak se na ní díváte teď, když už jste polštářek ušili?
Cena je odpovídající.

Název – Co jste si řekli, když jste název poprvé viděli? Pobavil Vás nebo naopak? Zdá se Vám teď, když už máte ušito výstižný? Nebo je Vám to jedno?
Originální název.

Jiný produkt – Šili byste raději něco jiného než polštářek? Co by to třeba bylo?
Možná deku pro miminko.

Slyšeli/četli/viděli jste?
?

11.04.2018 22:08
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion