NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
vendyzer0

Registrace: 07.11.2015

Bydliště: Trutnov

Vložených aktivit: 1

Testovaných produktů: 2Podívejte se, co nového píše vendyzer.


vendyzer
Divadélko Think Creative je u nás prostě báječná zábava! Moji recenzi na něj si můžete přečíst i na našich stránkách Klubu maminek :-) http://klub-maminek-trutnov.webnode.cz/recenze-a-napady/

15.04.2016 14:07   reagovat   1 líbí


vendyzer
Byla středa byl Klubík pro maminky s dětmi :-) Takže jsem mákla na testovaném divadélku Think Creative, abychom si to pěkně s dětmi užili. Vůbec jsem netušila, co mám od toho čekat a s napětím jsem rozbalovala pečlivě zabalení balík. K mému velkému překvapení byl uvnitř obr velký kartón, pěkně připravený, složený přesně jak potřebujeme a pěkné doplňky k divadélku - zvířátka, postavička, strom, zámek. Ne nadarmo se firma jmenuje Think Creative a moje omezená představivost a kreativita byla nucena ze sebe dostat to nejlepší, co šlo.... Vzala jsem štětec a natřela celé "jeviště" akrylovou barvou. Držela velmi dobře, krásně kryla. Nevěděla jsem z které strany se má pomalovat - zvolila jsem tu bílou, kartónovou barvu jsem dala dovnitř (tudíž jsem převrátila ohyby směrem zpět a domeček tak i lépe držel při stání). Pak jsem nastříhala látku na oponu, kterou jsem přichytila na plastovou "garnýž" z rozebraného létajícího draka. Oponu jsem připevnila nad kartónové okénko pomocí lepící pásky. Dodělala jsem "štít" nad oponu, vybarvila temperami, nalepila obrázky a bylo hotovo. S dětmi chci příště dodělat další prvky - nakoupím samolepící obrázky kytiček a hvězdiček a to dětičky určitě zabaví. V Klubíku mělo divadélko úspěch - hrála jsem pohádku o pavoučkovi a netopýrkovi, o tom, že si kamarády vybírám ne podle toho jak vypadají, ale podle toho jak se chovají. Každý si potom chtěl zahrát v divadélku a vystřídali jsme se tam všichni. Bylo to bezva! Výhody: - domeček pro divadlo je opravdu veliký (těžko bych sháněla takto velký kartón) -vše je zohýbáno a pěkně vystřiženo do požadovaných tvarů - postavičky a další výřezy jsou moc pěkné, akorát veliké - nechávají prostor naší kreativnosti a představivosti Nevýhody: - uvítala bych nějaké obrázky s možnostmi využití (jak lze vybarvit, dovybavit apod)

17.03.2016 18:45   reagovat   2 líbí


vendyzer
Byla jsem vybrána na testování Divadélko a obchůdek Think Creative :-) Mám velkou radost a děkuji za možnost vyzkoušení s dětmi v našem Klubíku. Děti budou mít obrovskou radost! Zároveň to bude sloužit i na týdenní setkávání v sobotní školce v naší církvi - sdílíme stejnou klubovnu, takže budeme testovat o sto šest :-) Moc se těším!... P.S. Zítra nás čeká v Klubíku Karneval, tak to všem povím :)

23.02.2016 21:06   reagovat   1 líbí


vendyzer
Testujeme Vánoční pytlík od Pikle z pytle Měly jsme s naší 5-letou dcerkou Markétkou velkou radost, že jsme mohli testovat tento vyjímečný produkt. Jen jsme vybalily, nedokázaly jsme se nabažit vyráběním a nemohly jsme přestat. Náš 2,5 letý syn se nám tam pletl a pomáhal také - i jeho to bavilo. Nevím, klidně bych to doporučila i mladším dětem :-) Vše krásně, úhledně zabaleno, očíslováno, přichystáno.... První věc, kterou se mi povedlo zdokumentovat, byla výroba sněžítka. Markétka měla velkou radost, že jsme to mohly vyrobit, protože zrovna před nedávnem viděla v Kouzelné školce, jak to vyrábí a toužila to také vyrobit. Já si představila, jak budu po městě shánět glycerin a vhodnou skleničku i figurku na víčko. Zde to bylo připraveno - krásná baňatá sklenka, na víčku už přilepená figurka a vše jen namíchat, dolít vodou, zamíchat třpytky, zavřít a hrát si! Markétka s tím pak lítala po bytě a očka jí zářila. Problém byl, že mladší bráška neměl s čím doma lítat a bylo mu to líto! Aby to člověk pořizoval příště dvakrát!

15.02.2016 20:22   2 komentáře   2 líbí

1
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion