NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (61)

   Potřeby pro děti (14)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (6)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (5)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

1. Jak S NÁMI TESTOVAT? 


2. KDO MŮŽE TESTOVAT

Testování se smí zúčastnit každá fyzická osoba s bydlištěm na území České republiky, která je zaregistrovaná na webové stránce www.testovanonadetech.com, kde vyplnila požadované osobní údaje a vyjádřila souhlas s registrací a podmínkami užití. Testování se smí zúčastnit každá registrovaná osoba na našem webu s unikátní IP adresou (adresa vašeho počítače) a s unikátní doručovací adresou (tj. s adresou, kterou uvedete při registraci). Z více osob, které mají shodné příjmení a/nebo doručovací adresu, získá produkt vždy jen jedna osoba.

3. CO SE TESTuje?
Produkty pro testování vybíráme podle několika kritérií. Zaměřujeme se na sortiment pro děti a na české kvalitní výrobky. Na našem webu chceme dát prostor také méně známým výrobcům. Testovat společně budeme produkty pro děti od jídla, oblečení, kosmetických přípravků, šátků na nošení, kočárků, až po služby pro děti. 

4. KDY SE TESTUJE?
Testujeme v průběhu celého roku. Informaci rozesíláme všem registrovaným uživatelům v newsletteru, najdete jej také zde na webových stránkách www.testovanonadetech.com a na našem FB profilu. Tam se dozvíte, kdy bude probíhat přihlášení k testování a jak postupovat. 

5. JAK SE PŘIHLÁSÍM k testování?
Pokud se chcete zúčastnit testování, je potřeba se nejprve přihlásit nebo zaregistrovat zde na www.testovanonadetech.com a v textu pod vámi vybraným výrobkem kliknout na žluté tlačítko "Chci testovat". Poté doplníte potřebné údaje a napíšete, proč máte zájem o toto testování. Pak jste již automaticky přihlášen/a k testování zvoleného výrobku a svůj zápis u výrobku uvidíte. Doplňovat a dotazovat se můžete dále v komentářích nebo na mailu info@testovanonadetech.com.

6. jak jsou zájemci vybíráni?
Kritérií je několik. Důležité pro získání možnosti testování je Vaše úplná kompletní registrace, tj. rozšířená verze pro testování. Dále zda je pro vás výrobek vhodný (např. máte dítě ve věku, ve kterém se daný produkt používá). Kritéria pro výběr i počet testujících se mohou měnit výrobek od výrobku, větších výrobků budeme testovat např. jen pět, menších i dvacet. A podstatný je i Váš zájem a odpověď na otázku: Proč chcete právě Vy testovat tento výrobek. V neposlední řadě je pro výběr skupiny testujících důležitá pestrost, různý věk dětí, pohlaví, velikost rodiny i např. bydliště z různých koutů republiky. Testující se snažíme také obměňovat, aby se postupně dostalo na všechny zájemce. Finální výběr provádíme společně s výrobcem či poskytovatelem produktu nebo služby. Vyhlášení vybraných zájemců je uveřejněno následně pod testovaným výrobkem a každý z vybraných zájemců od nás obdrží email s potvrzením.

7. JAK TESTOVANÝ VÝROBEK HODNOTIT?
Hodnotíte vyplněním formuláře a krátkým slovním zhodnocením (v délce 3 až 5 vět, vypsáním kladů či záporů). Váš osobní názor na výrobek a slovní sdílení zkušeností jsou velmi důležité, jsou smyslem celého konceptu testování a součástí pravidel. Vaše hodnocení by mělo být  vloženo do 14 dní po obdržení produktu či voucheru na službu. Během této doby bychom rádi s vámi komunikovali a dostali od vás zprávu do komentářů, v profilu do sekce "Co se kde šustlo" nebo na facebook o tom, jak testování probíhá a jaké s ním máte zážitky. Velmi nás potěšíte, když budete své testování dokumentovat. Vaše recenze, fotografie či videa  budou zveřejněny na webové stránce Testovanonadetech.com u testovaného výrobku, dále mohou podpořit testování a hodnocený výrobek na facebookové stránce Testováno na dětech a webové stránce výrobce produktu.

Pokud Vaše hodnocení na stránkách www.testovanonadetech.com nebude v požadovaném rozsahu a termínu stanoveném v těchto podmínkách nebo se nebude vztahovat k testovanému zboží, vyhrazujeme si právo odebrat Vám možnost testovat další produkty. 

8. KDY PRODUKT k testování OBDRŽÍM?
Produkty jsou rozesílány buď přímo od nás nebo od výrobce. Jsou zpravidla distribuovány druhý nebo třetí pracovní den po uveřejnění vybraných zájemců. Pokud Vám produkt nedorazí do 7 pracovních dní od vyhlášení, ozvěte se nám na email info@testovanonadetech.com a my doručení prověříme. Služby jsou distribuovány formou voucherů emailem. 

9. vracím zboží zpět?
Většinou ne. Výjimečně u větších produktů (kočárky, kola, dětský nábytek) se zboží po otestování vrací poskytovateli. U velkých produktů také doporučujeme osobní převzetí s instruktáží o manipulaci s výrobkem a podpisem předávacího protokolu.

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion