NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (61)

   Potřeby pro děti (14)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (6)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (5)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍ

Máte zajímavé produkty nebo služby pro děti? 

Propojíme vás s komunitou čítající více jak 15 000 rodičů. Oni pak společně se svými dětmi nezávisle otestují vaše produkty a budou sdílet své nadšení v recenzích tady na webu. A nejen to! 


Funguje to jednoduše....

 

 


V komunitě rodičů existuje silná důvěra ke sdíleným zkušenostem ostatních rodičů. Autentické výpovědi mají v procesu rozhodování zcela jinou hodnotu než pouhá marketingová sdělení. My sázíme na radost uživatelů ze zkoušení nových věcí a touhu sdílet a předávat tyto zkušenosti dál. 

Jak testování probíhá?

Co získáte?

Proč do toho jít?

Certifikace

Testování v praxi

Reference

 

JAK TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ? 

1) Vyberete produkt či službu z vašeho sortimentu a počet kusů (3-10 ks), které chcete pro testování poskytnout.
2) Společně s vámi připravíme úvodní článek (příklad zde), zveřejníme výzvu na webu, v newsletteru a na našich sociálních sítích.
3) Poté společně vybereme uživatelky, které budou testovat - snažíme se o co nejrozmanitější vzorek testerek (místo bydliště, počet a věk dětí, maminka v domácnosti, v mateřských centrech, učitelka mateřské školy, blogerka atd.).
4) Rozešleme poštou produkty vybraným uživatelkám k testování.
5) Testující maminky mají zpravidla 14 dní na otestování a vypracování recenzí. Recenze obsahuje krátké zhodnocení 3-5 větami a odpovědi na předem společně s vámi nadefinované otázky (např. materiál, provedení, zájem dítěte, zhodnocení ceny). Získáte tak vedle propagace i zajímavou zpětnou vazbu od potencionálních zákazníků.
6) V momentě, kdy obdržíme všechny recenze, uzavřeme testování a výsledky vám zašleme. Výsledky testování zveřejníme na webových stránkách a sociálních sítích a v partnerských médiích.
7) Jako bonus pro vás připravíme certifikát a webovou pečeť Testováno na dětech, které můžete umístit na web či e-shop s proklikem na kompletní recenze.
8) Ve své další propagaci budete moci také využít recenzí a přímé řeči testerek. Testující také často během testování fotí a tím tedy získáte i autentické fotografie z používání vašeho produktu či služby.

 

CO ZÍSKÁTE?

 

PROČ DO TOHO JÍT?

 

Více než 22 000 zaregistrovaných rodičů a lidí pracujících s dětmi na na portálu www.testovanonadetech.com

Více než 7 000 fanoušků na Facebooku

Více než 1900 fanoušků na Instagramu

Více než 10 000 zaregistrovaných odběratelů našich partnerských médií (online + tisk)

 

CERTIFIKACE

Po testování získáte certifikát Testováno na dětech a webovou pečeť. 

 

TESTOVÁNÍ V PRAXI 

Pokud vás zajímá, jak vypadají výsledky testování v praxi, koukněte rovnou sem.

 

CHCI OTESTOVAT SLUŽBU NEBO PRODUKT

 

REFERENCE

Zpětná vazba od našich partnerů je pro nás velmi cenná. Jsme potěšeni, že v nás našli důvěru a pustili se s námi do testování svých produktů a služeb. 

 

"Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Testování nám přineslo krom potvzení toho, že práce s Ani-Muky děti opravdu baví, i řadu cenných námětů, které pomůžou Ani-Muk růst. Oceňujeme zejména rozmanitost testovatelek, každá z maminek přinesla do testování svá očekávání a zkušenosti, které nám i přes svou rozdílnost poskytly ucelený pohled na to, jak náš produkt naše cílová skupina vnímá. Protože je portál TND oblíbeným místem rodičů, bylo pro nás testování skvělou příležitostí, jak představit produkt širší veřejnosti a určitě bychom jej doporučili každému, kdo přichází na trh s nějakou novinkou."

(Kateřina Piliarik, Ani-Muk)


"Testování našich korálí Mama Chic a celý koncept „Testováno na dětěch“ jsme vnímali a vnímáme velmi pozitivně, jelikož z praxe víme, že nejlepší reklamou pro výrobek určený dětem či maminkám/rodičům dětí je jejich vlastní zkušenost a poté sdílení této zkušenosti s ostatními („šuškanda“). Získat odezvu od zákazníků (ač spokojených) není vždy jednoduché. Testování na dětech nám tedy umožnilo dostat náš výrobek ještě více do povědomí veřejnosti a ověřit si jeho kvality v praxi. Z tohoto důvodu je i fajn, že maminky byly z různých koutů Čech. Velmi oceňujeme i „button“ s odkazem na recenze a fotodokumentaci z testování, který je trvalý a budou ho tedy moci využívat pro lepší rozhodování všichni naši budoucí zákazníci. Celý projekt hodnotíme jako velmi propracovaný, smysluplný a praktický jak pro výrobce, tak i pro potencionální uživatele/zákazníky a jsme moc rádi, že jsme mohli být jeho součástí."

(Ing. Markéta Staňková, Mama Chic)


"Když jsme se domlouvali na spolupráci, tak jsem jsem se bál, že to testování bude nějak bolet a že budeme zavření v karanténě s elektrodama na hlavě a tak. Byla to ale nádhera a je paráda získat touto cestou přímou zpětnou vazbu. A nejen to! Vlastní účast Testováno na dětech u nás na festivalu Kefír bylo plnohodnotnou kvalitní atrakcí. Proto nemusím za sebe testovat, když se budu rozhodovat o další spolupráci a rovnou uděluju děvčatům 100%."

(David Dvořák, principál Kašpárka v rohlíku a programový šéfíček festivalu Kefír)


"Velmi nás potěšilo, kolik maminek "testovatelek" se přihlásilo do akce "vyzkoušej Strollering"! Úžasné!!! Všechny poznatky, zážitky a pocity maminek, které si lekci Strolleringu vyzkoušejí poprvé, jsou pro nás velmi podnětné. A v tomto testování jsme jich dostaly hned několik! Projektu TND moc a moc fandíme, je skvělým prostředníkem mezi stranami "nabízející" a "poptávající":) Doporučujeme i vám otestovat vaše výrobky či služby, protože nejenže se dostanete do podvědomí dalších rodičů, ale také získáte pravé zpětné vazby, které jsou, jak víme, tolik důležité! A samozřejmě DÍKY za skvělý přístup a milé jednání ze strany představitelek TND!:)"

(Ing. Kristýna Urbanová, managerka projektu Strollering ® - Závody kočárků)


"Byla jsem ráda, že jste mě oslovili. Potěšilo mě to, že je pro někoho Houpací prkno zajímavé a dokáže ho zasadit do svého plánu, podnikání. Dokáže mě oslovit a domluvit spolupráci. Mám ráda aktivní lidi. O to víc matky co pracují i s dětmi."

(Gabriela Hrdina, zakladatelka projektu utukutu, dříve Houpací prkno)


"Výborný web pro maminky, kde se dají nalézt zajímavé tipy, rady, recepty a výrobky, které testují přímo maminky a tatínci! Testování i zpětná vazba od tolika maminek a tatínků nás velice potěšila."

(Ing. Alena Finkousová, Ovocňák)


"Děkujeme týmu Testováno na dětech za zprostředkování našich kreativních sad Pikle z pytle. Získaly jsme velmi užitečnou zpětnou vazbu od testujících rodin. Vše proběhlo naprosto bez komplikací, skvělá komunikace s příjemnými ženami. Službu určitě doporučujeme všem, kdo chtějí otestovat své výrobky a získat tak užitečnou zpětnou vazbu. Dalším přínosem je zvýšení povědomí o testovaných výrobcích. Takže, Testováno na dětech, moc děkujeme, děláte to dobře!"

(Jana Rucká, zakladatelka Pikle z Pytle)


"Jsme nově vznilá firma a jako taková se potřebujeme hlavně zviditelnit. Jedna věc jsou neosobní reklamy, ale daleko přínosnější je zacílit přímo na tu správnou skupinu lidí, od kterých navíc dostanete na své výrobky zpětnou vazbu. Naše firma sídlí u Prahy a řešili jsme, jak oslovit lidi i na Moravě a ve vzdálenějších krajích, kam se osobně s našimi výrobky nedostaneme. Uvítali jsme proto, že jsme si u testujících mohli vybrat region a navíc si vytvořit velmi různorodou skupinu - školní družina, mateřská školka, sociální zařízení, mateřské centrum a větší rodina. Jejich názory pro nás byly podnětné a využili jsme i vydařené fotografie z tvoření. Ke sdružení Testováno na dětech bych ráda dodala, že jsme byli nadšeni velmi vstřícným jednáním a moc se nám líbilo i grafické zpracování jimi vytvořených bannerů. Dámy ze sdružení, jak ukazují i jejich stránky, mají velmi dobrý vkus a nám svými postřehy pomohly řešit i uspořádání našich webových stránek. Přejeme jim hodně dalších úspěchů a síly při skloubení rodiny a práce."

(Mgr. Milena Kostečková, spolumajitelka firmy Think Creative, s.r.o.)


"Spolupráce s Testováno na dětech byla pro nás, jakožto start-up firmu, velice přínosná, profesionální, srozumitelná a rychlá. Je nám ctí, že jsme mohli spolupracovat s tak super týmem lidí. Výsledky testování rozhodně využijeme, myslím, že značka Testováno na dětech stále roste a získává si respekt od rodičů."

(Marianna Kottnauer, majitelka Happy Label)


"Za sebe bych ráda poděkovala za možnost dát o sobě díky testování vědět. Velice mne potěšila kvalita spolupráce s Vámi. Měla jsem pocit, že se o mne zajímáte. Velice mile mne také překvapil opravdový zájem účastníků výuky a potvrdilo se mi tak, že tato mnou nabízená služba má smysl. Děkuji a oceňuji vaši práci, protože díky testováno na dětech, je zde dobrý zdroj informací ze všech možných směrů, které rodiče dětí najdou na jednom místě a navíc jsou již ostatními prověřené."

(Jana Trantová, lektorka Kojeneckých masáží)


"Testování Matějovy akrobacie nám přineslo skvělou zpětnou vazbu od zákazníků. Nejen chválu, ale i zajímavé podněty na zlepšení, které jsou k nezaplacení. Už přemýšlíme, co necháme otestovat příště J Doporučujeme i ostatním firmám, kteří chtějí vyrábět produkty, které budou děti milovat…"

(Hanka Luhanová, zakladatelka projektu Lali Jóga)


"Děkuji za otestování Anglických knížek pro děti prostřednictvím Vašeho portálu. Jsem ráda, že se vzorky knížek dostaly k maminkám a dětem, které je ocení a líbí se jim. Je to pro mě další utvrzení, že to, co dělám, má smysl. Děti mají stále knížky rády a to je moc dobře! Je vidět, že i české rodiny chápou důležitost angličtiny pro jejich děti. Knížky jsou hravou formou, jak je přivést k cizímu jazyku, který již brzo nebude tak cizí :-) Petra z týmu TND je úžasná, naše spolupráce byla velmi efektivní. Děkuji!"

(Andrea Hynes, majitelka obchodu Anglické knížky pro děti)


"Spolupráce s Testováno na dětech pro nás byla velmi příjemná a užitečná. Jako začínající projekt jsme dostali skvělou zpětnou vazbu od rodin s dětmi i učitelek, které s dětmi pracují. Oceňujeme pečlivý výběr testujících a jejich rozmanitost, díky níž MAKABOX vyzkoušely různě staré děti, sourozenci i kolektivy. Komentáře (nejen přímo testujících, ale i těch, kteří o testování měli zájem) jsou pro nás inspirací a celkový výsledek velmi příjemným překvapením a ohromnou motivací do další práce. Děkujeme!"

(Michaela Palatá, MAKABOX)


"Bála jsem se, co mi Testování přinese, co všechno budu muset dokládat, sepisovat a vyřizovat. Vše proběhlo ohromně rychle, profesionálně a hlavně s úsměvem. Komunikace, připravenost i samotné Testování bylo opravdu příjemné a co je víc než dostat od zákazníků upřímnou zpětnou vazbu, ze které pak můžete vycházet? Za celým Testováním stojí úžasný tým maminek, které svou práci dělají srdcem, dávají si záležet na všech možných i nemožných detailech a chtějí pro děti to nejlepší. Tímto jim moc děkuji." 

(Tereza Sitárová, zakladatelka a lektorka Little Bubbles)


"Z našeho pohledu velmi přínosná zpětná vazba přímým koncovým zákazníkem. Vedle informací, které jsme dostali jako odovědi na naše dotazy a jisté získané podvědomí o značce díky široké komunitě, využijeme originální certifikaci k další propagaci našich produktů. Děkujeme a doporučujeme!"

(Andrej Sitár, SakyPaky)


"Testování hodnotím jako velmi přínosné, zpětná vazba od maminek i děti mně příjemně překvapila. Spolupráce byla velmi profesionální, vše probíhalo přesně, jak bylo dohodnuto a včas. Navíc v přátelské atmosféře:-) Moc děkuji za novou zkušenost."

(Kristina Hummelová, autorka knih O Nelince)


"Velmi příjemná spolupráce s portálem testovanonadetech.com. Propagace našeho produktu - konkrétně oblečení formou testování je velmi zajímavé nejen pro samotné testující, ale také pro ostatní potenciální zákazníky, kdy mají možnost vidět na vlastní oči konkrétní a reálný výsledek testu v přirozeném prostředí a podmínkách. Spolupráce velmi příjemná a zpětná vazba pro nás velmi důležitá pro další propagaci a využití kvality a funkčnosti výrobků."

(Lenka, péče o značku Didriksons1913 v ČR)


"Moc děkujeme za možnost testování s vaší společností. Byla to pro nás cenná zkušenost a jsme z výsledků nadšeni. Maminky, které testovaly, vzaly testování odpovědně. Moc příjemně se mi s Vámi spolupracovalo. Jste profesionálky a fandím vám. Jsem opravdu moc ráda, že práci, kterou dělám, ocení ti nejmenší a pomůže v tom dnešním shonu a chaosu upracovaným rodičům."

(Karolina Pešatová - LabelMania)


"Možnost nechat si otestovat svoji sadu od nezávislých zájemců mě velmi nadchla. Teď si říkám, proč jsem to neudělala už dávno... :-) Nikdy jsem nic podobného nedělala, tak jsem si nejdřív myslela, že budu mít problém s otázkami pro testující, ale nakonec bych se klidně ptala i víc než byl povolený maximální limit... Je to pro mě i další velmi cenná zkušenost v mém projektu, kde si na vše postupně přicházím sama a moc mě to baví. Jsem ráda, že jsem se rozhodla dát do testování rovnou 7 sad a mám tedy více podnětné zpětné vazby. Jsem samozřejmě i ráda, že se sada líbila a testující ocenili energii, kterou jsem do ní vložila a že většina i uznala výši ceny, ve které je zahrnuto i poštovné! Potvrdilo se, že s návodem jsou schopní ušít opravdu i začátečníci, na stroji, ale i ručně. Velmi mě potěšilo, že proces i nafotili, i přesto, že to nebylo v podmínkách testování. Cena za testování je velmi dobrá, když to porovnám třeba s inzerátem v tištěném časopise s podobným dosahem, kde žádnou zpětnou vazbu nezískáte... Jednání s týmem TND bylo velmi profesionální a rychlé."

(Zuzana Vávrová, duše projektu)


"Pro začátečníky, kteří se rozhodli podnikat se zcela novým produktem pro rodiče nebo děti je spolupráce s testovanonadetech.com jednoznačně ideální. Skloubí první větší propagaci spolu s nezávislou zpětnou vazbou od cílové skupiny za přijatelnou cenu. Spolupráce a komunikace paní Petry Panenkové byla velmi milá a současně profesionální a bezchybná. Mockrát děkuji za umožnění testování dětského dvoukoláku značky Vozeeczech.com."

(Jan Srovnal, majitel Vozeeczech.com)


"Jsme rády, že jsme mohly náš sešit vyzkoušet zrovna prostřednictvím TESTOVÁNO NA DĚTECH. Zpětná vazba je totiž to nejdůležitější, co můžeme získat. Ocenili jsme, že se vybraní rodiče s dětmi výrobku opravdu věnovali. Rozhodně nás jejich připomínky posunou dál při další tvorbě."

(Jitka Musilová, Pipasik)


"Dáša mě sama oslovila na trzích a od začátku probíhala komunikace velmi příjemně a přitom efektivně, bylo pro mě celkově radostí s Testováno na dětech spolupracovat. Je vidět, že majitelky tento projekt dělají od srdce a s účelem skutečně pomoci jak komunitě rodičů, tak českým tvůrcům, kteří pro tuto komunitu něco vyrábí. Zpětnou vazbu použiju pro další rozvoj a věřím, že pomůže ještě více zvýšit důvěryhodnost mého e-shopu. Děkuji!"

(Zuzana Cabejšková, mapy Moje Česko)


"S testováním jsme velmi spokojeni. Víme, že osobní zkušenost maminek a dětí s našimi produkty je to nejlepší hodnocení. Jsme rádi, že s produkty Měsíčkové kojenecké péče Weleda byla mezi testujícími velká spokojenost. Získali jsme skvělé hodnocení, se kterým budeme dále v marketingové komunikaci pracovat."

(Pavla Králová, Digital Marketing Specialist ve Weledě)


"Tato forma testování nám vyhovuje, protože jde do hloubky - rodiny se opravdu poctivě vyjadřují k tomu, co se jim na testovaném výrobku (ne)líbí. Získáváme tak skutečný vhled do potřeb a vnímání dětí i rodičů, a to je pro nás naprosto klíčové. S Testováno na dětech se nám spolupracuje velmi dobře, vše proběhlo hladce - děkujeme!"

(Kristýna Křížová, Agátin svět)


"Forma propagace nás zaujala, protože jsme chtěli oslovit cílovou skupinu dětských kol, tedy maminky, proto se nám líbila výzva, tedy forma toho jak se maminky můžou hlásit do testování, to že jsme vaším prostřednictvím s maminkami mohli komunikovat. Spolupráce byla fajn, kde jsme nevěděli, vyžádali jsme si dodatečné informace. Zpětná vazba pro nás určitě smysl má! Navíc jsme dosáhli krásných 91 procent, kterými se budeme pyšnit."

(Michaela Žemličková, marketing AMULET Bicycles)


"Testováno na dětech považujeme celkově za velmi povedený portál. Využíváme ho nejen k testování našich výrobků (nejprve silikonové korále a nyní i nosicí pás Kawallo), ale i ve volných chvílích pro inspiraci při tvoření s dcerou :) Jak moc nám bude testování přínosné s Kawallem v tuto chvíli (těsně po zaslání recenzí) ještě nedokážeme plně zhodnotit, ale vycházíme z předpokladu, že to bude podobné jako s korálemi a tam nám to velmi pomohlo dostat na trhu zcela nový výrobek do povědomí řady rodičů. Máme proto ve Vás plnou důvěru a testování s Vámi nás moc baví i díky Vašemu velmi profesionálnímu přístupu. Budeme se těšit na další, až zase něco vymyslíme :)"

(Martin Koubek, majitel společnosti)


"Testování si velice ceníme jak z hlediska marketingového, tak hlavně z hlediska zpětné vazby na produkt a e-shop přímo od testujících, kteří se často velmi rozepsali a dali nám cenné poznatky pro zlepšení našeho produktu."

(Jiří Korbel, společník MamaLabels)


"Testování školních batohů BOLL proběhlo skvěle. Ocenili jsme aktivní přístup před zahájením testování a obrovský zájem z řad sledujících portál TND. Samotné testování probíhalo v průběhu jednoho školního roku, což je dost dlouhá doba na to, aby se "ztratila" vazba na testující. V našem případě k tomu nedošlo a výstupy jsou velice kvalitní a dávají jasnou zpětnou vazbu nám - výrobci batohů BOLL i důvěryhodnou referenci pro potenciální uživatele. Děkujeme za spolupráci!"

(Vendula Seifertová, Marketing, BOLL Gear, s.r.o.)


O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2024 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion