NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


OTESTOVÁNO BOLL
12.05.2022


Testování Boll
04.08.2021

více aktualit ...

TESTUJETE S NÁMI

Společně s Vámi již bylo otestováno téměř 60 výrobků, hraček, kosmetiky, potravin pro děti, školních batohů a výtvarných potřeb, designových oděvů a bot, jídzních kol, knih, služeb a mnoho dalších. Přehled všech otestovaných výrobků a recenze najdete >>>zde<<<

petra

KNIHEX 10½ ONLINE

Knihex bude! Svátek knih a malých nakladatelů se letos uskuteční online a to v sobotu 12. 12. 2020 od 10 - 18 hodin na www.knihex.cz. Pojďte si online pokecat s nakladateli, a zjistit, jaké vydali nové krásné knihy nejen pro děti. V doprovodném programu najdete tradiční vánoční pohádku od Buchty a loutky, workshopy a besedy.

petra

FESTIVAL MINI UŽ BRZY!

Novinky v designu pro děti? Vše uvidíte na předvánočním festivalu mini, který se bude konat 29 - 30. listopadu v OD Kotva.
www.festivalmini.cz

petra

VTIPNÉ HISTORKY Z RESTAURACE

Taková menší kompilace vtipných zážitků z různých restauračních zařízení. 

gabriela

BLÍŽÍ SE SVATÝ VALENTÝN

Všude samé srdce, plyšáci, akce na růže a výlohy přecpány spodním prádlem. Jak náročné je jít teď nakoupit?

gabriela

NATÁČENÍ V TELEVIZI ANEB MATKY UTRŽENÉ ZE ŘETĚZU

Podzim 2015. Regenenerovaly jsme po letním maratonu výtvarných dílen na festivalech a říkaly si, že jsme trošku blázni a že bychom měly zvolnit... No jo, jenže znáte to, když něco milujete, tak prostě na to myslíte pořád a vlastně si ani od toho odpočinout nechcete :-)

dasa

PŘEDSEVZETÍ

Zhubnu 10 kg. Přestanu kouřit. Budu chodit dřív spát. Koupím si permanentku do fitka. Taková ta klasika, která vydrží do konce ledna?

gabriela

O RADOSTI

Je neděle, 20.prosince, půlnoc. V bytě je konečně klid, všichni spí a já sedím v křesle a už půl hodiny mám v ruce obrázek na plátně, který jsem dneska dostala od moji pětileté Julinky. Namalovala mi ho k dnešním svátku.

dasa
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion