NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Testování Boll
04.08.2021


Testování Sproki
03.08.2021

více aktualit ...

TESTOVÁNÍ BOLL

Máte doma školáčka? Pojďte s námi otestovat nové školní batohy Boll. Předešlé batohy jste již u nás testovali na výbornou a letos firma přichází s vychytanější verzí se zvětšeným objemem školních batohů. Testovat budeme dva typy batohů - Scholl Mate 20 a Smart 24. Přihláška k testování<<<

petra

TESTOVÁNÍ SPROKI

Představujeme českou rodinnou firmu Sproki, která vyrábí krásné designové zábrany pro děti, které přechází z malé dětské postýlky do velké. Otestujete je s námi? Přihláška k testování <<<<

petra

TESTOVÁNÍ CLOTINO

Hledáme 10 rodin s dítětem / dětmi ve věku 3 - 9 let, které otestují razítko na oblečení Clotino, s kterým se označování oblečení ještě zjednoduší a urychlí. Zapojte se do testování a získejte razítko s náplní a 90 ks samolepících štítků pro vaše malé neposedy. Věříme, že se vám nyní před tábory, kroužky a do dalšího školního roku budou velmi hodit! Přihláška k testování tady.

petra

TESTOVÁNÍ ZITENAX ACTIVE

Spouštíme přihlášky na nové testování! Hledáme 10 aktivních rodin, které mají rády procházky, kolo, výlety, bruslení a další sporty. Více na testování Zitenax.

petra

BLÍŽÍ SE MINI FESTIVAL!

A je to tu! Dětský prodejní festival mini (5. ročník!) se uskuteční 18. - 19. června 2021 v Pražské tržnici v Holešovicích. Jako ambasadorky festivalu vás srdečně všechny zveme. Vezměte sebou i děti, jako vždy bude připravený i dětský doprovodný program.

http://festivalmini.cz
www.instagram.com/festivalmini/

petra

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Máte super výrobek či zajímavou službu, které byste rádi nechali rodiči s dětmi otestovat a získali od nich jedinečnou zpětnou vazbu? Informace o testování najdete >>> zde. Kontaktovat nás můžete na info@testovanonadetech.com. Těšíme se na vás!

petra

OTESTOVANÉ VÝROBKY

Společně s Vámi již bylo otestováno téměř 60 výrobků, hraček, kosmetiky, potravin pro děti, školních batohů a výtvarných potřeb, designových oděvů a bot, jídzních kol, knih, služeb a mnoho dalších. Přehled všech otestovaných výrobků a recenze najdete >>>zde<<<

petra

KNIHEX 10½

Knihex bude! Svátek knih a malých nakladatelů se letos uskuteční online a to v sobotu 12. 12. 2020 od 10 - 18 hodin na www.knihex.cz. Pojďte si online pokecat s nakladateli, a zjistit, jaké vydali nové krásné knihy nejen pro děti. V doprovodném programu najdete tradiční vánoční pohádku od Buchty a loutky, workshopy a besedy.

petra
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion