NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TIPY

SOUTĚŽE (48)

Na výlet (25)

Na hřiště (3)

Za kulturou (27)

Na kafíčko (4)

Do restaurace (1)

Na čtení (44)

Doporučujeme (27)

Domácnost (2)

Na koupání (2)

Život s dětmi (9)


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Nové testování !!! Ochranný krém Weleda
17.01.2019


Knižní vánoce s KNIHEXEM
27.11.2018

více aktualit ...
Autor: petra TND

BROUCI - KAPESNÍ ATLAS PRO MALÉ BADATELE

To tu ještě nebylo... Brouci z Bylo nebylo! Mini kapesní atlas brouků na toulky krajinou je povinná výbavička každého malého přírodovědce nebo lesní badatelky :-)

Novinka z malého nakladatelství Bylo nebylo okouzlí hezkými ilustracemi Gabriely Bartošové Pokorné. Na silných kartičkách, které vydrží cestování i hrubší zacházení, najdete 10 brouků, s nimiž se můžete setkat v české krajině. Z jedné strany si děti mohou prohlédnout obrázek broučka a z druhé strany se dozví jeho název v češtině i latině a zajímavost o broučkovi. Kartičky jsou svázány do paklíčku s karabinou na zavěšení třeba na batoh nebo poutko. Přibalte sebou do batohu i lupu!

S atlasem proměníte každé setkání s broučkem v trávě nebo na listech v malé dobrodružné bádání. A děti se i dozví něco zajímavého o malých kamarádech. Věděli jste, že roháč obecný je největší brouk v Evropě? Že beruška umí zahrát mrtvého brouka? A jak se v našich krajích objevila mandelinka bramborová?

Pokračováním těchto poznávacích kartiček jsou Lišejníky. A těšíme se na další miniatlasy! S Matildou doufáme, že brzy přibudou Motýli, Lesní kytičky nebo Housenky... :-)

 VYTISKNOUT AKTIVITU  

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovatplevanka
Vypadá moc pěkně.
16.07.2018 15:03

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2019 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz