NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Nové testování !!! Ovocné plátky Ovocňák
12.06.2019


Školní batohy Boll
15.05.2019

více aktualit ...

TESTOVÁNÍ BUND DIDRIKSONS1913

Máme tu nové testování a sice velmi kvalitní dětské bundy DIDRIKSONS1913 JEZERI. Báječná výbava na tábor, hory, do přírody za jakéhokoliv počasí. Chcete se testování také zúčastnit a získat bundu na otestování domů zdarma? Přihlásit se můžete tady<<<

petra

KAŠPÁRKOHRANÍ!

Je tu opět náš oblíbený rodinný fesťáček na Letné Kašpárkohraní! Příjemná neděle plná her, muziky a dílniček... mrkněte dále.

petra

NOVÉ TESTOVÁNÍ-KNIHY O LÉTÁNÍ

Máme tu nové testování snových knih a audioknih pro děti: Nelinka a Jezero nádherných ploutví + Nelinka a strom zázraků. Omrknout a hlásit se můžete tady!

petra

MEZI PLOTY

Je tu opět festival Mezi ploty a my se těšíme, že s dětmi vyrazíme do Bohnic poslechnout si kapely, posedět na trávě, skouknout divadla a užít si festivalovou atmosféru. Co je letos nového? Kdo zahraje? A kdo patří do Bohnic? Dozvíte se tady :-)

Na Mezi ploty můžete zavítat 27.-28. 5. 2017 do psychiatrické nemocnice v pražských Bohnicích.
V programu bude letos 120 účinkujících na 14 scénách. Takže to bude fakt velký! 

Mezi účinkujícími budou např. No Name, Sto zvířat, Tomáš Klus, Lenka Dusilová & Baromantika, tradičně Divadlo Sklep, Ester Kočičková, Květy, Kurtizány z 25. Avenue, Michal Pavlíček & Monika Načeva, Mňága a Žďorp, Circus Brothers, N.O.H.A. - DJ Set, Cocotte Minute a další a další...

Lístky už jsou v předprodeji. Děti do 6 let mají vstup ZDARMA.
A vy větší ... si již brzy o ně můžete s námi zasoutěžit!
Více info...

petra

VÝZVA K TESTOVÁNÍ - VAKY SAKYPAKY!

Dnes jsme spustili další testovací pecku! Parádní designové sedací vaky SakyPaky, které pocházejí jak jinak než z české dílny. Tak pokud chcete s dětmi doma vyzkoušet jeden z těchto vaků, který vám po testování samozřejmě zůstane, tak se stačí přihlášit k testování přímo tady :-)

petra

TRNKOVA ZAHRADA

UKONČENO - Soutěž o vstupenky na interaktivní výstavu Trnkova zahrada.

petra

MAMI, DEJ MI...

Nové testování dětských přesnídávek a sušenek Mami, DEJ mi..., které jsou vyráběny z ovoce a zeleniny, získané od lokálních farmářů a producentů a bez konzervačních látek, barviv a jiných aditiv, sledujte na této stránce!

petra

PF 2017

Ze srdce děkujeme za další rok s vámi. Posíláme přání, nechť se nám všem v příštím roce daří najít více času nejen pro své blízké ale i pro sebe samotné...A přejeme také krásné chvilky u společného tvoření, vaření, hraní, experimentování a testování!

petra
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2019 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz