O NÁS    BLOG    FOTOGALERIE    NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
VendulaMar0

Registrace: 20.11.2016

Bydliště: Humpolec

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

BOBOBOX


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Bobobox obsahoval úplně všechno, co jsme se synem k velikonočnímu tvoření potřebovali (včetně lepidla, které se u nás taky někdy záhadně zatoulá:). Seb měl obrovskou radost, že může tvořit v podstatě sám, jen s mou minimální asistencí, která zahrnovala předčítání návodů a následné obdivování finálních výrobků. Doporučuji zejména těm, kdo jsou v časové tísni, a přesto by svým malým kreativcům rádi dopřáli možnost se vyřádit:)

Jaký je věk dětí, se kterými jste Bobobox testovala?
5 let

Jaké jste měla očekávání od Boboboxu?
Očekávala jsem, že dorazí "krabice", která bude obsahovat "skoro všechno", abychom mohli se synem kreativně tvořit na téma jaro/Velikonoce. Netušila jsem, nakolik pro něj budou aktivity atraktivní, nakolik ho zaujmou a jak bude schopen se jich zhostit.

Jak Bobobox naplnil očekávání, se kterým jste do testování šla?
Dorazila opravdu krabice:) Překvapilo mě, že je opravdu "blbuvzdorná", tedy i pro takové matky-netvořilky, jako jsem já. Obsahovala opravdu vše - včetně lepidla (i s tím mívám někdy problém, protože vyschne - zakutálené víčko, nebo se prostě záhadně nevyskytuje tam, kde obvykle bývá)! Jediné, co bylo nutné doplnit, byly nůžky, a těch míváme doma dost:) Aktivity syna zaujaly úplně všechny - chtěl dokonce udělat všechno najednou! Mile mne překvapilo, že jednotlivé aktivity byly perfektně do detailu připravené, napytlíčkované se vším všudy. Jakožto ekologicky smýšlející osobu mě trochu zamrzelo množství igelitových pytlíčků, které jedno balení obsahuje, nicméně mě nenapadá, do čeho lepšího aktivity zabalit - v papírových pytlících, neprůhledných by to asi nebylo ono.

Jak probíhal proces vyrábění aktivit? Popište krok po kroku od obdržení boxu po dokončení aktivit (prosíme co nejdetailněji).
Syn (i já) jsme byli nadšeni už z toho, že na krabici bylo synovo jméno. Mám v plánu ji dál využít ukládat do ní např. menší synovy výrobky, případně fotky apod. Syn si pak mohl vybrat, kterou aktivitu by chtěl začít dělat - zvítězila kuřátka ze samotvrdnoucí hmoty, kterou znal už ze školky. Měl radost, že hmoty je na dva kusy a můžeme tedy tvořit oba. Pak přišlo na řadu zdobení polystyrenového vejce, to pojal trochu po svém a nedržel se striktně návodu, lepil peříčka a kolečka, až z lepidla skoro nic nezbylo:) Pak už byla znát únava a zbytek aktivit jsme nechali na další dny. I poté se těšil syn na krabici se svým jménem:)

Jaké emoce při vyrábění výrobků děti projevovaly?
Syn vypadal velice spokojeně, že může tvořit v podstatě sám - já jsem byla pouze v roli asistentky, která podávala a případně dolepovala, poté obdivovala a vystavovala:)

Co byste od Boboboxu očekávala v případě, že byste ho chtěla předplatit?
Pokud by mi to dovolovala finanční situace (což mi jako matce-samoživitelce-učitelce momentálně bohužel nedovoluje), Bobobox bych ráda předplácela. Finančně vyjde sice pochopitelně dráž, než když si jednotlivé aktivity připravíte sami a nakoupíte vše potřebné, ovšem pro "netvořilky", jako jsem já, je naprosto ideální, zejména z důvodu úspory času. Obsahuje opravdu vše potřebné, navíc jsou všechny aktivity propojeny jedním rámcovým příběhem.

V čem vám Bobobox pomohl?
Umožnil mi poskytnout synovi kreativní vyžití, ke kterému nejsem úplně stvořena - sama bych se k podobnému lepení, vystřihování apod. asi nedokopala. Takže za mě skvělé!

V čem vám Bobobox nepomohl?
Nic mě nenapadá:)
18.04.2017 23:49
PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT (c) 2014 - 2017 testovanonadetech.com
O NÁS / FOTOGALERIE / MEDIA / PARTNEŘI grafika: vatiklan.cz