O NÁS    BLOG    FOTOGALERIE    NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Nové testování !!!
06.10.2017


Dětské PRESTIGE
05.10.2017

více aktualit ...

Jsme dvě ženy, maminky, kamarádky. Petra a Dáša. Kromě našich báječných čtyř dětí (Matildy, Olí, Julinky a Vilémka) nás baví spousta věcí: tvořivé hraní s dětmi za minimální náklady, vymýšlení, jak zdravěji uvařit s dětmi i pro děti, hledání dalších cest, jak se i v čase s malými dětmi dál rozvíjet a utrhnout si kousek času pro sebe a taky rády objevujeme nové české výrobky a služby pro děti. V ostatních chvílích restartujeme díky tanci, muzicírování nebo tvoření keramiky. Najdete nás ale taky "v terénu", když realizujeme kreativní dětské dílny na festivalech, jarmarcích ale i svatbách :-) 

 No a to vše s vámi s radostí sdílíme právě v našem projektu Testováno na dětech :-)

  

Na tomto webu najdete tedy přes 900 různorodých rozvíjejících aktivit pro děti, nápady na tvoření, hry a vychytávky, které jsme již otestovaly na svých dětech – proto ten název :-)

Hry doplňujeme přehlednými návody, kreslíme autorské šablony, které si můžete zdarma stáhnout, najdete u nás zábavné a výtvarné činnosti, aktivity podporující rozvoj a zvídavost dětí, recepty na zdravá jídla a tipy na knihy pro děti, na výlety, kulturní akce, baby friendly kavárny, otestované hřiště a vychytané produkty pro děti, které jsme si samy oblíbily. Hodně nás baví pro vás zprostředkovávat testování kvalitních výrobků a služeb malých českých výrobců. Tak si můžete zdarma vyzkoušet s dětmi zajímavé produkty a předat dalším rodičům své nezávislé reference prostřednictvím našeho webu.

Věříme, že se dá čas s dětmi trávit zábavně a smysluplně. Budeme rády, když Vás inspirujeme. Jak říká Maria Montessori: „Zkušenost je prostředkem růstu a každá další hra a aktivita, kterou dětem nabídneme, podněcuje jejich zvídavost a kreativitu.“ Potěší nás, když se zapojíte a napíšete nám, nebo rovnou vložíte svou vlastní aktivitu, hru či tvoření s vašimi dětmi.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Chcete vědět více o historii projektu Testováno na dětech v jehož začátku stály 4 maminky a smečka jejich 8 dětí? Přečtěte si rozhovor s námi na portálu Rodina 21 nebo mrkněte na video eliaTV :-)

Jak "jednoduché" je vyfotit 4 matky s 8 dětmi"? Mrkněte na video :-)

PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT (c) 2014 - 2017 testovanonadetech.com
O NÁS / FOTOGALERIE / MEDIA / PARTNEŘI grafika: vatiklan.cz