NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (33)

   Potřeby pro děti (5)

   Služby pro děti (9)

   Hračky (2)

   Knihy (6)

   Potraviny (2)

   Kosmetika, drogerie (0)

   Oděvy (2)

   Výtvarné potřeby (4)

   Design (3)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Rozhovor v deníku 5plus2
14.01.2018


Zodpovědná výuka
27.11.2017

více aktualit ...

Máte zajímavé produkty nebo služby pro děti? 

Připravili jsme pro vás nový koncept propagace formou HROMADNÉHO TESTOVÁNÍ. 
Prostřednictvím naší služby umožňujeme rodičům a dětem testovat vaše produkty a sdílet jejich nadšení.
Funguje to jednoduše.

 

 


V komunitě rodičů existuje silná důvěra ke sdíleným zkušenostem ostatních rodičů. Autentické výpovědi mají v procesu rozhodování zcela jinou hodnotu než pouhá marketingová sdělení. My sázíme na radost uživatelů ze zkoušení nových věcí a touhu sdílet a předávat tyto zkušenosti dál. 

Jak testování probíhá?

Co získáte?

Proč do toho jít?

Certifikace

Testování v praxi

Reference

 

JAK TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ? 

1) Vyberete produkt či službu z vašeho sortimentu a počet kusů (3-10 ks), které chcete pro testování poskytnout.
2) Společně s vámi připravíme úvodní článek (příklad zde), zveřejníme výzvu na webu, v newsletteru a na našich sociálních sítích.
3) Poté společně vybereme uživatelky, které budou testovat - snažíme se o co nejrozmanitější vzorek testerek (místo bydliště, počet a věk dětí, maminka v domácnosti, v mateřských centrech, učitelka mateřské školy, blogerka atd.).
4) Rozešleme poštou produkty vybraným uživatelkám k testování.
5) Testující maminky mají zpravidla 14 dní na otestování a vypracování recenzí. Recenze obsahuje krátké zhodnocení 3-5 větami a odpovědi na předem společně s vámi nadefinované otázky (např. materiál, provedení, zájem dítěte, zhodnocení ceny). Získáte tak vedle propagace i zajímavou zpětnou vazbu od potencionálních zákazníků.
6) V momentě, kdy obdržíme všechny recenze, uzavřeme testování a výsledky vám zašleme. Výsledky testování zveřejníme na webových stránkách a sociálních sítích a v partnerských médiích.
7) Jako bonus pro vás připravíme certifikát a webovou pečeť Testováno na dětech, které můžete umístit na web či e-shop s proklikem na kompletní recenze.
8) Ve své další propagaci budete moci také využít recenzí a přímé řeči testerek. Testující také často během testování fotí a tím tedy získáte i autentické fotografie z používání vašeho produktu či služby.

 

CO ZÍSKÁTE?

 

PROČ DO TOHO JÍT?

 

Více než 22 000 návštěv webu za měsíc
Více než 14 000 zaregistrovaných rodičů a lidí pracujících s dětmi
Více než 6 000 fanoušků na FB a více než 1000 fanoušků na Instagramu
Více než 9 000 zaregistrovaných odběratelů našich partnerských médií

 

CERTIFIKACE

Po testování získáte certifikát Testováno na dětech a webovou pečeť. 

 

TESTOVÁNÍ V PRAXI 

Pokud vás zajímá, jak vypadají výsledky testování v praxi, koukněte rovnou sem.

 

CHCI OTESTOVAT SLUŽBU NEBO PRODUKT

 

REFERENCE

Zpětná vazba od našich partnerů je pro nás velmi cenná. Jsme potěšeni, že v nás našli důvěru a pustili se s námi do testování svých produktů a služeb. 

 

"Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Testování nám přineslo krom potvzení toho, že práce s Ani-Muky děti opravdu baví, i řadu cenných námětů, které pomůžou Ani-Muk růst. Oceňujeme zejména rozmanitost testovatelek, každá z maminek přinesla do testování svá očekávání a zkušenosti, které nám i přes svou rozdílnost poskytly ucelený pohled na to, jak náš produkt naše cílová skupina vnímá. Protože je portál TND oblíbeným místem rodičů, bylo pro nás testování skvělou příležitostí, jak představit produkt širší veřejnosti a určitě bychom jej doporučili každému, kdo přichází na trh s nějakou novinkou."

(Kateřina Piliarik, Ani-Muk)


"Testování našich korálí Mama Chic a celý koncept „Testováno na dětěch“ jsme vnímali a vnímáme velmi pozitivně, jelikož z praxe víme, že nejlepší reklamou pro výrobek určený dětem či maminkám/rodičům dětí je jejich vlastní zkušenost a poté sdílení této zkušenosti s ostatními („šuškanda“). Získat odezvu od zákazníků (ač spokojených) není vždy jednoduché. Testování na dětech nám tedy umožnilo dostat náš výrobek ještě více do povědomí veřejnosti a ověřit si jeho kvality v praxi. Z tohoto důvodu je i fajn, že maminky byly z různých koutů Čech. Velmi oceňujeme i „button“ s odkazem na recenze a fotodokumentaci z testování, který je trvalý a budou ho tedy moci využívat pro lepší rozhodování všichni naši budoucí zákazníci. Celý projekt hodnotíme jako velmi propracovaný, smysluplný a praktický jak pro výrobce, tak i pro potencionální uživatele/zákazníky a jsme moc rádi, že jsme mohli být jeho součástí."

(Ing. Markéta Staňková, Mama Chic)


"Když jsme se domlouvali na spolupráci, tak jsem jsem se bál, že to testování bude nějak bolet a že budeme zavření v karanténě s elektrodama na hlavě a tak. Byla to ale nádhera a je paráda získat touto cestou přímou zpětnou vazbu. A nejen to! Vlastní účast Testováno na dětech u nás na festivalu Kefír bylo plnohodnotnou kvalitní atrakcí. Proto nemusím za sebe testovat, když se budu rozhodovat o další spolupráci a rovnou uděluju děvčatům 100%."

(David Dvořák, principál Kašpárka v rohlíku a programový šéfíček festivalu Kefír)


"Velmi nás potěšilo, kolik maminek "testovatelek" se přihlásilo do akce "vyzkoušej Strollering"! Úžasné!!! Všechny poznatky, zážitky a pocity maminek, které si lekci Strolleringu vyzkoušejí poprvé, jsou pro nás velmi podnětné. A v tomto testování jsme jich dostaly hned několik! Projektu TND moc a moc fandíme, je skvělým prostředníkem mezi stranami "nabízející" a "poptávající":) Doporučujeme i vám otestovat vaše výrobky či služby, protože nejenže se dostanete do podvědomí dalších rodičů, ale také získáte pravé zpětné vazby, které jsou, jak víme, tolik důležité! A samozřejmě DÍKY za skvělý přístup a milé jednání ze strany představitelek TND!:)"

(Ing. Kristýna Urbanová, managerka projektu Strollering ® - Závody kočárků)


"Byla jsem ráda, že jste mě oslovili. Potěšilo mě to, že je pro někoho Houpací prkno zajímavé a dokáže ho zasadit do svého plánu, podnikání. Dokáže mě oslovit a domluvit spolupráci. Mám ráda aktivní lidi. O to víc matky co pracují i s dětmi."

(Gabriela Hrdina, zakladatelka projektu Houpací prkno)


"Výborný web pro maminky, kde se dají nalézt zajímavé tipy, rady, recepty a výrobky, které testují přímo maminky a tatínci! Testování i zpětná vazba od tolika maminek a tatínků nás velice potěšila."

(Ing. Alena Finkousová, Ovocňák)


"Děkujeme týmu Testováno na dětech za zprostředkování našich kreativních sad Pikle z pytle. Získaly jsme velmi užitečnou zpětnou vazbu od testujících rodin. Vše proběhlo naprosto bez komplikací, skvělá komunikace s příjemnými ženami. Službu určitě doporučujeme všem, kdo chtějí otestovat své výrobky a získat tak užitečnou zpětnou vazbu. Dalším přínosem je zvýšení povědomí o testovaných výrobcích. Takže, Testováno na dětech, moc děkujeme, děláte to dobře!"

(Jana Rucká, zakladatelka Pikle z Pytle)


"Jsme nově vznilá firma a jako taková se potřebujeme hlavně zviditelnit. Jedna věc jsou neosobní reklamy, ale daleko přínosnější je zacílit přímo na tu správnou skupinu lidí, od kterých navíc dostanete na své výrobky zpětnou vazbu. Naše firma sídlí u Prahy a řešili jsme, jak oslovit lidi i na Moravě a ve vzdálenějších krajích, kam se osobně s našimi výrobky nedostaneme. Uvítali jsme proto, že jsme si u testujících mohli vybrat region a navíc si vytvořit velmi různorodou skupinu - školní družina, mateřská školka, sociální zařízení, mateřské centrum a větší rodina. Jejich názory pro nás byly podnětné a využili jsme i vydařené fotografie z tvoření. Ke sdružení Testováno na dětech bych ráda dodala, že jsme byli nadšeni velmi vstřícným jednáním a moc se nám líbilo i grafické zpracování jimi vytvořených bannerů. Dámy ze sdružení, jak ukazují i jejich stránky, mají velmi dobrý vkus a nám svými postřehy pomohly řešit i uspořádání našich webových stránek. Přejeme jim hodně dalších úspěchů a síly při skloubení rodiny a práce."

(Mgr. Milena Kostečková, spolumajitelka firmy Think Creative, s.r.o.)


"Spolupráce s Testováno na dětech byla pro nás, jakožto start-up firmu, velice přínosná, profesionální, srozumitelná a rychlá. Je nám ctí, že jsme mohli spolupracovat s tak super týmem lidí. Výsledky testování rozhodně využijeme, myslím, že značka Testováno na dětech stále roste a získává si respekt od rodičů."

(Marianna Kottnauer, majitelka Happy Label)


"Za sebe bych ráda poděkovala za možnost dát o sobě díky testování vědět. Velice mne potěšila kvalita spolupráce s Vámi. Měla jsem pocit, že se o mne zajímáte. Velice mile mne také překvapil opravdový zájem účastníků výuky a potvrdilo se mi tak, že tato mnou nabízená služba má smysl. Děkuji a oceňuji vaši práci, protože díky testováno na dětech, je zde dobrý zdroj informací ze všech možných směrů, které rodiče dětí najdou na jednom místě a navíc jsou již ostatními prověřené."

(Jana Trantová, lektorka Kojeneckých masáží)


"Testování Matějovy akrobacie nám přineslo skvělou zpětnou vazbu od zákazníků. Nejen chválu, ale i zajímavé podněty na zlepšení, které jsou k nezaplacení. Už přemýšlíme, co necháme otestovat příště J Doporučujeme i ostatním firmám, kteří chtějí vyrábět produkty, které budou děti milovat…"

(Hanka Luhanová, zakladatelka projektu Lali Jóga)


"Děkuji za otestování Anglických knížek pro děti prostřednictvím Vašeho portálu. Jsem ráda, že se vzorky knížek dostaly k maminkám a dětem, které je ocení a líbí se jim. Je to pro mě další utvrzení, že to, co dělám, má smysl. Děti mají stále knížky rády a to je moc dobře! Je vidět, že i české rodiny chápou důležitost angličtiny pro jejich děti. Knížky jsou hravou formou, jak je přivést k cizímu jazyku, který již brzo nebude tak cizí :-) Petra z týmu TND je úžasná, naše spolupráce byla velmi efektivní. Děkuji!"

(Andrea Hynes, majitelka obchodu Anglické knížky pro děti)


"Spolupráce s Testováno na dětech pro nás byla velmi příjemná a užitečná. Jako začínající projekt jsme dostali skvělou zpětnou vazbu od rodin s dětmi i učitelek, které s dětmi pracují. Oceňujeme pečlivý výběr testujících a jejich rozmanitost, díky níž MAKABOX vyzkoušely různě staré děti, sourozenci i kolektivy. Komentáře (nejen přímo testujících, ale i těch, kteří o testování měli zájem) jsou pro nás inspirací a celkový výsledek velmi příjemným překvapením a ohromnou motivací do další práce. Děkujeme!"

(Michaela Palatá, MAKABOX)


"Bála jsem se, co mi Testování přinese, co všechno budu muset dokládat, sepisovat a vyřizovat. Vše proběhlo ohromně rychle, profesionálně a hlavně s úsměvem. Komunikace, připravenost i samotné Testování bylo opravdu příjemné a co je víc než dostat od zákazníků upřímnou zpětnou vazbu, ze které pak můžete vycházet? Za celým Testováním stojí úžasný tým maminek, které svou práci dělají srdcem, dávají si záležet na všech možných i nemožných detailech a chtějí pro děti to nejlepší. Tímto jim moc děkuji." 

(Tereza Sitárová, zakladatelka a lektorka Little Bubbles)


Z našeho pohledu velmi přínosná zpětná vazba přímým koncovým zákazníkem. Vedle informací, které jsme dostali jako odovědi na naše dotazy a jisté získané podvědomí o značce díky široké komunitě, využijeme originální certifikaci k další propagaci našich produktů. Děkujeme a doporučujeme!

(Andrej Sitár, SakyPaky)


Testování hodnotím jako velmi přínosné, zpětná vazba od maminek i děti mně příjemně překvapila. Spolupráce byla velmi profesionální, vše probíhalo přesně, jak bylo dohodnuto a včas. Navíc v přátelské atmosféře:-) Moc děkuji za novou zkušenost.

(Kristina Hummelová, autorka knih O Nelince)


Moc děkujeme za možnost testování s vaší společností. Byla to pro nás cenná zkušenost a jsme z výsledků nadšeni. Maminky, které testovaly, vzaly testování odpovědně. Moc příjemně se mi s Vámi spolupracovalo. Jste profesionálky a fandím vám. Jsem opravdu moc ráda, že práci, kterou dělám, ocení ti nejmenší a pomůže v tom dnešním shonu a chaosu upracovaným rodičům. 

(Karolina Pešatová - LabelMania)


O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2018 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz