NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TIPY

SOUTĚŽE (43)

Na výlet (25)

Na hřiště (3)

Za kulturou (25)

Na kafíčko (4)

Do restaurace (1)

Na čtení (40)

Doporučujeme (25)

Domácnost (2)

Na koupání (2)


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Testujeme dětská divadélka!
19.07.2018


Nové testování !!!
10.07.2018

více aktualit ...
Autor: petra TND

VODPOČÍVÁRNA

Slunečný den. Zatímco Matilda řádí na trampolíně a Olí se rochní v písku, já si v plážovém lehátku vychutnávám zasloužený drink :-) Tahkle by ta rodičovská šla :-)

Sem tam si zajdeme na tohle místo u Vltavy, ať už cíleně nebo jako zastávku při procházce s dětmi na odrážedlech kolem Braníku. Vodpočívárna je fajn. Pro děti jsou tu 3 trampolíny a skákací hrad. Ten tedy Olí úplně nadchnul. Pak si děti mohou pohrát i na pískovišti s hračkami a řádit na kovových prolézačkách. Nově přibyly tři zahradní bazény, takže i koupačka!!! Můžete si pujčit elektrokoloběžku, šlapadlo nebo člun - na ten se chystáme. 

Prostě pohodička u řeky. Koupit si ve stánku s příjemnou obsluhou můžete limču, cider nebo pivo no a i zmrzky. Funguje tu gril a v nabídce najdete různá masíčka, žebírka, ale i grilovaný kozí sýr a hermelín na salátku.

 Když nám počasí dovolí slunění v této lokalitě u řeky s osvěžujícím nápojem a plným žaludkem, tak je to pro nás  ideální relax i když máme děti s sebou!

 Najdete tady také půjčovnu motorových člunů, vodních šlapadel, elektrokoloběžek a skákacích bot. Takže sem vyražte klidně i bez dětí :-)

 Vstup do areálu je zdarma.

VYTISKNOUT AKTIVITU  

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat


Zatím nikdo nic nenapsal ...

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2018 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz